LHV laenutaotlus pensionifondid kaasa rimajadesse

LHV laenutaotlus pensionifondid kaasa rimajadesse kiirlaen

LHV pensionifondid rentida maja

LHV pensionifondid Andres Viisemann nimetatakse maailma aktsiaturgudel ei hooli riski ja seega investorite kaitse, mitte siseturul.

“Vaatamata suurenenud riskid aktsiaturu ja muude varade ajalooliste tegurite, suhteliselt kallis, ja nüüd on võimalus ronida minu arvates on väga piiratud. See investeerimiskeskkond, LHV nüüd pöörata erilist tähelepanu kohaliku turu, kus võlakoormus on suhteliselt madal, mistõttu risk on mõnevõrra madalam “, kirjutas eelmisel kuul ta Viisemann kokkuvõte LHV pensionifondid.

L Asset Management teatas, et nende pensionifondid on juba teinud investeeringuid sadu miljoneid. Esimene suur investeering oli ostmiseks kaks riigiettevõtete lennufirma Nordic. Nüüd oleme hakanud rakendama täiendavaid investeeringuid.

Endine tekstiilitööstus, mis asub tänavanurgal, ja ainus Sitsi Sitsi õunapuuaiaga koosneb neljast elamute esimese faasi ja Tervita LHV pensionifondid ostavad kokku 127 korterit kaks korterelamut ja osa parklas. Ülejäänud kaks maja müüakse korter.

LHV pensionifondid, ütleb portfellihaldur Kristo Oidermaa LHV ostu Sitsi õunapuuaiaga on mõeldud spetsiaalselt kohaletoimetamise eluase, mis on ka struktuuriliselt veidi teistsugust lahendust.

“Eestis ei ole väga levinud, kuid meie eesmärk on osaleda väga varakult ruumi planeerimine jne kirg,” selgitas Oidermaa.

Need rent kodus Soomes, Saksamaal ja teistes riikides on väga levinud. “Suured institutsionaalsed investorid portfellides müüvadki kodus,” lisas ta. Eesti ei ole veel tehtud selliste tehingute eesmärk LHV liigub üüriturg uus professionaalne tase ja osaleda üüriturg, mitte üksikute korterite, rent maja, kuid kogu aeg.

Üüriturg on väga sõltuv majanduslik areng ja sissetulekute ja seega aidata kaasa edu nende investeeringud kohalikku majandust, ja see on tõesti väga pikas perspektiivis.

Sitsi aed Hepsor arendada omadusi ja Tolaram Group, ühisettevõte ehitada maju ja Minu & Perle Bach. Kas projekti juhtimiseks nimel LHV Snow Capital.

aktsionäride ja direktorite Martin Rekor ja Raiko Uri Snow Capital asutati koos kapitali 10 000 2. juuni Lumi eramajade ja müüs selle lõpus samal kuul, kolme miljoni LHV Pensionifond, jätkates viia firma. http://frocus.net/main.php?lng=ro&rzd=tvkanal&pag=channels&char=M&ch_id=373 Suurim, 75 protsenti osa LHV Pensionsstiftelse L 20 protsenti ja viis protsenti pensionifondi pensionifondi XL M.

Investeeringu kogumaksumus ei ole täis LHV Varahaldus Mihkel Oh, ei ole veel avaldatud.

“Meil on äriplaani ja mõtte idee ja arenenud. Koostöö meile, et me peame otsima sobivaid investeeringuid, me toetada ettevõtte toetust kinnisvarainvesteeringute. Kuna hoone tõttu portfelli uue arengu haldab broneeringute üürikorterite “ütles Martin Snow Capital Rekor. “Meil ei ole kinnisvaraarendaja, kuid me selles protsessis osaleda ja hoolitseda nende hooned. Pensionifondid on omanikud need hooned,” lisas ta.

Snow Capital äriplaan on luua rohkem üüri.

“Mida rohkem aega pärast plaan on jõuda rohkem kui 500 korterit Tallinnas portfelli. Sitsi õunapuuaiaga on asjakohane, sest hoone oli hea ja me saime suhteliselt kiiresti kokkuleppele arendajatega,” selgitas Rekor. Tema sõnul LHVga hea kontakt pikka aega.

“Snow kapitali neli aastat vana praegu, kuid mina ja mu partner Rajko Uri, kes on firma omanik, oleme töötanud 12 aastat kinnisvara,” ütleb Rekor ja kinnitanud, et nad on juba töötavad LHVga mitu korda.

Samal ajal, Snow Capital üürikorterite pakkumine projektides ja teised pensionifondid.

Swedbank Investeerimisfondide fondijuht Kristjan Tamla kinnitas, et ka nemad arvasid selliste investeeringute, kuid ta ütles, et see projekt eraisikute laenud oli natuke liiga ebamäärane.

“Esiteks, nüüd tundub, et elukondliku kinnisvara üüritulu on madalam kui äripindade,” selgitas ta Tamla, kuigi tunnistab, et risk on väiksem kui üürikorterite. Teine küsimärk oli tema arvates ei olnud lihtne toimimise üüri maja.

“Kuidas on elanike tea, kui palju amortisatsiooni? Meil ​​ei ole tunnet turul, mis on keset üks üürnik,” ei viita Tamla. “Püüdsime natuke uurida, kuidas ajaloo Tallinn munitsipaalhooneid Piltlikult öeldes. Mitte ainult võtab väga tihe üürikorteris break valamu ja kraan” ütles ta ning märkis, et nad ei saanud täielikku vastust.

Märgistamine kolmandale küsimusele Tamla ACC rentida maja vundament arendada neid on üsna segane teema.

Aga see ei olnud määrav tegur siiski, et kasumlikkust kommertskinnisvaraga tundub parem.

Autor omab aktsiaid LHV Pensionifond L ja Mihkel Oja ei ole suhteline.

LHV pensionifondid suuri investeeringuid

LHV Pensionifond L

  • EfTEN Estate Fund: 5,47%
  • Lett Bond (2021): 3,42%
  • Bulgaarias Bond (2024): 2,99%

LHV Pensionifond XL

  • EfTEN Kinnisvarafond: 5.2 %%
  • East Capital Baltic Property Fund II: 4.31%
  • Bulgarian väärtpaberid: 3,21%

LHV Pensionsstiftelse M

  • EfTEN elamufondist: 5.15%
  • Lett Bond (2025): 3,54%
  • Läti Bond (2021): 3,48%

ATTACHMENT

Kaks miljardit pensioni

Head LHV Varahaldus Mikel Oh, vastavalt kohalikele pensionifondidele võidakse Eesti kiirlaen ettevõttele majanduskasv ning aidata kaasa kapitaliturgude arengut.

“Võrreldes teiste fondijuhtide ja tunneme suurt vastutust selles osas, kõlarid,” selgitas ta Oh. “Me arvame, et oleks ebareaalne soovivad investeerida pensionifondi järgmise viie aasta jooksul, kuni kaks miljardit eurot.”

Kolmas osa pensionifondide tulevikus on nüüd kolm ja pool miljardit eurot viie aasta jooksul on see summa ligikaudu kaks korda – 7000000000 th

“Me usume, et üks kuni kaks miljardit eurot, mis võiks investeerida,” ütles Oh. “See võib olla sotsiaalne eesmärk. Me ise tunnen, et meil on suur roll täita oma eesmärki investorile.”

Kuna eesmärk intervalli (üks või kaks miljardit eurot) on üsna suur, palju sõltub riigis. “Riik peaks tänulik seaduse muudatuste 2015. aastal, mis teeb otseinvesteeringuid” Oh stressis. “Need muudatused ei saa osta pensionifondide vara väljaspool börsil.”

Kui rohkem kui kaks miljardit eurot investeeringuid? Oja ütleb riigi äri, ütleb, Tallinn-Tartu maantee, valitsuse võlakirju. “Ma arvan, et pensionifondid võivad olla ka riikide ikka näha miljardit,” ütles laenutaotlus ta, Oh. “Tahaksin Swedbank olukorda, mida nad vajavad rohkem investeerida,” lisas ta.

Kui pannakse hoolt LHV pensionifondid, kui isik on nüüd otsustanud sada miljonit, oleksid nad investeerinud Eestis kokku umbes 250 miljonit eurot. Kuigi suurusjärgu väiksem, kuid Eesti investeerib pensionifondide Swedbank, Nordea ja SEB, kuid ei ole pensionifondidel investeerinud palju juba. Saabudes kohalikul turul ei võimalda neil investeerida investeerimisstrateegia.

Driver Swedbank Investeerimisfondide Kristjan Tamla ütlevad, et nad on loonud lihtsalt numbrid kokku ja sai viimase kolme aasta jooksul on investeeringute maht sadu miljoneid. Investeerida arvestades esimene asi nad vaadata, kas oodata häid tulemusi.

“Kui sa saad head kasumit, ja siis investeerida hea tuju,” ütles Tamla.