Endine aseesimees Bank Eesti odavaim kiirlaen liitub juhatuse Eesti Energia

Endine aseesimees Bank Eesti odavaim kiirlaen liitub juhatuse Eesti Energia raha

Endine aseesimees Bank Eesti liitub juhatuse Eesti Energia

Eile kinnitas Eesti Energia juhatuse liikmed kaheks aastaks lepingu. Eesti Energia juhatus koosneb esimees nõukogu 1. detsembri Hando Sutter ja liige Andri Avila, Margus Vals, Raine Pajo ja kivisüsi.

Uus juhatuse liikmed hakkasid Sutt, kelle klienditeeninduse oskusi. Andri Avila Margus Vals ja rahanduslikus arengus vastutab juhatuse liige. Raine Pajo täita nii mäetööstuses, energia tootmise ja hooldamise valdkonnas või kõrge energia.

Hando Sutter, juhatuse esimees veebruaris käesoleval aastal pikendada lepingut kahe aasta jooksul. Eile esimees nõukogu esitas redigeeritud organisatsiooniline struktuur strateegiliste eesmärkide saavutamiseks, ja ei ole saanud nõukogult saadud volituste nõukogule 30. november 2019 e

“Energia on toimumas suured muutused, ja me usume, et edu, mis on hea Laen kuni 1200 euroni ja usalduslik suhe oma klientidega. Energia müük on üha enam kasutatakse uue infotehnoloogia põhineb otsuseid, mis võimaldab meil pakkuda tööstuse ja teenuste suurenenud digiteerimise , “selgitas Lisaks viienda nõukogu liige Sutter.

Tema sõnul loomist Andres Rahuldav eelmise rahvusvahelisi kogemusi ja laia võrgustiku suhted loob soodsad tingimused tõhusa juhtimise ja klienditeeninduse arendamine. Sutt töötab nüüd direktor Eesti Energia regulaatorsuhete. http://tokiohotel-fanclub.de/forum/thread.php?threadid=319&threadview=1&hilight=&hilightuser=0&page=14 Väga uus juhatuse liige, ta näeb Eesti Energia klienditeeninduse ala suur arengupotentsiaal.

“Digital Solutions odavaim kiirlaen klientidele energeetikas arengus suur mängutuba, ja me tahame olla liider siin. Me tahame tuua digitaalseid teenuseid järgmisele tasandile energiat ja anda meie klientidele uus kasutaja kogemus ja seeläbi luua lisaväärtust , “jätkas ta.

Varem Sutt Euroopa stabiilsusmehhanismi (ESM) osakonna juhataja tegevjuht Euroopa Finantsstabiilsuse Fondi (EFSF) ja vanemnõunik Rahvusvahelise Valuutafondi (IMF) liikmena juhatuse, kes esindab Eesti Põhja-Balti valijaskonna IMF . Aastatel 2001-2009 oli ta aseesimehe Bank of Estonia.

Andres Väinölä liige direktorite nõukogu lepingu, mis lõpeb 30. november 2017, Hando Sutter ütleb Andres viis Väinölä rakendamiseks kolm aastat olulisi muudatusi, mis on aidanud kaasa arengule ja konkurentsivõimele Eesti Energia oluliselt.

Eesti Energia kontserni kuulub rohkem kui 20 ettevõtet. Kontsernil on umbes 5800 inimest. Eesti Energia on suurim elektrienergia tootja Baltimaades, sealhulgas üks suurimaid tootjaid taastuvenergia.

Eesti Energia kontserni pakub tehnilisi lahendusi plinkplonk.ee ja teenindussektoris. See kuulub jaotamise ettevõtte riigi suurim elektrienergia Eesti Energia Levi.