korduvatele väikelaen tagatiseta küsimustele

korduvatele väikelaen tagatiseta küsimustele laenu

korduvatele küsimustele

Auto Laenud KKK

See leht näitab kõige levinum küsimustele auto laenud ja auto osta. Kui see leht ei ole vastust oma küsimusele, olete teretulnud meiega ühendust võtta!

Millal ma saan võtta auto laenu?

Mõlemad tagatud või tagamata auto laenud on üldjuhul vahemikus 1000 kuni 10000 eurot. Mõned laenuandjad auto laenud, kuid kuni 90% koguväärtusest auto, seega on võimalik ka laenata suuri summasid – kuni 50000 eurot!

Kui pikk on makse?

Sõltumata sellest laenu tagasimakse perioodi üldiselt mitte kauem kui viis aastat. Kõige tüüpilisem laenud on veel kuni 10000 eurot viie aasta jooksul. Suuremate summade, on võimalik erandjuhtudel pikem makseperiood, eriti 50,000 eurot laenu.

Kas mul on regulaarne sissetulek garantii laenu?

Tagatud laenud tulu ei mängi olulist rolli – on garantii laenu laenuandja kasutab sõidukit. Hoolimata sellest, siiski ei tohiks tõsiselt võtta, laenu andmise kohustuse. Üldiselt aga laenuandja kontrollib võime taotleja ja kinnitab, et tegemist oleks maksevõime inimene. Kui teie sissetulek on ebaregulaarne, siis kaalu rahalist koormust väga põhjalikult.

Kas ma pean maksma makse auto või saan kogukulu laenu?

Tarbijakrediidi ja palgapäev laenu andja ei pea omafinantseeringu ja see ei ole oluline. Tagatud laenud rakendus, kuid üldiselt on vaja 10% omafinantseeringu. Täpne kiirus sõltub laenuandja.

Kui auto on oluline?

Tavaliselt ei mängi auto vanus rolli laenu, kuid sõiduki turuhind sõltub, mil määral laenuandjad nõus taotluse rahastamise – see tähendab, et vana ja tehniliselt halvema seisundi sõiduki ei ole rahastatud olulisel ulatuses, uue ja protsessi sõiduki laenud on lihtne saada. Aga üldiselt, auto ei ole piiratud.

Vana auto tagatisel?

Mõned laenuandjad võimaldab jätta praegune auto tagatiseks ning väljastab laenu kuni 90% sõiduki väärtusest. Aga te võite oma auto sõita!

Saab kasutada tagatisena auto liisingufirma teise parim kiirlaen?

Saab kasutada tagatisena, ainult sõidukid, mis on oma nime ja kus ei nõuta, et teised ettevõtted – see tähendab, et sõiduk väikelaen tagatiseta ei ole rendilepingu ei kuulu ühegi muu laenukohustus.

Kas on võimalik saada auto laenu, kui mul on probleeme pöörates?

Tagatiseks laenu laenuandja on vähem ohtu, seda suurem on tõenäosus saada standard laenumakse. Kuigi enamik laenuandjaid ei võimalda seda ja makse on peaaegu võimatu saada laenu, siis tuleb võtta ühendust auto laenu pakkuja. Mõned rendi- või laenupakkujal langenud kliendid mahemees.ee maksavad kõrgemat intressimäära ainus tingimus. Tagatiseta laenud maksehäirega Kuid kliendid ei anta.