USA Föderaalreserv lõigata rahapakkumine odavkiirlaen.info

USA Föderaalreserv lõigata rahapakkumine odavkiirlaen.info laenud

USA Föderaalreserv pumbatakse

Tuleb meenutada, et esiteks lugu ei ole raha, kuid kogusummas ringluses oleva raha – laenud ja muud likviidset vara – kokku.

Kolmapäeval, Fed lõppenud (nimetatakse ka Fediks) rahapoliitika koosolekul toimunud pressikonverentsil juht Janet Yellen vihjanud, et baasintress tõuseb sel aastal ilmselt veel üks kord ja raha oktoobrikuu jooksul vähendab ostetud väärtpaberite positsiooni. Hiljuti otsustati ühehäälselt.

Finantskriisi ajal ja pärast seda on paisutanud Fed osta võlakirju oma bilansis kokku kuni $ 0900000000000, samas $ 4,500,000,000,000th

Hoiusena trükitud kolmes etapis. Esimene algas 2008 väikelaen ettevõttele. aasta lõpus, kui finantskriis oli täies hoos ning rahvusvahelise finantssüsteemi variseb. Teine voor raha trükkimine algas 2010. aasta sügisel ja kestis kuni sügiseni järgmisel aastal. Kolmas ja suurim side ostuprogrammi algas 2012. aasta teisel poolel ja kestis rohkem kui kaks aastat.

“Ma paneks esimesed punktid A ja B teises voorus,” ütles endine aseesimees Föderaalreservi Alan Blinder Bloomberg süsteemi, mis on nüüd professor Princetoni ülikool. “Esimene eesmärk oli mõõta väärtust väga õigeaegne ja väga hea. Ülejäänud olid tagasihoidlikud mõju.”

Alates oktoobrist Fed ei reinvesteeri pikema tähtajaga võlakirjade jõudnud, kuid võimaldab ka väärtused on võrdsed nulliga. Selle tulemusena Fed langetamine tasakaalu kümme miljardit dollarit rohkem kui $ 50 miljardit kvartali jooksul.

Kuigi dollari kolmapäeva õhtul pärast Föderaalreservi teadaanne mõnevõrra suureneb, turgude reageerinud rahulikult seda. Põhjuseks on ilmselt teiste suuremate keskpankade jätkab trükkida raha ja vähendada Fed bilansis toimub järk-järgult.

Siis, kui Fed esimees Janet Yellen mõju ekspansiivne rahapoliitika viimases etapis, saate päris palju Trendsetter teised, eriti Euroopa Keskpank.

“Keskpangad on tuttav, sest positsiooni nad on süüdi, ja kui nad suudavad seda teha taasnormaliseerida, siis nad teevad seda,” ütles peaökonomist The Wall Street Journal, vara haldamisega tegelev firma Standish Mellon Asset Management ja endine mitterahaline laenupoliitikat, juht Föderaalreservi Vincent Reinhart.

Kuna paljud lahti rahapoliitika keskpangad – eriti printida raha – on korduvalt kritiseeritud oli Yellen oli pressikonverentsil tema eelkäija Ben Bernanke algatatud kaitse poliitika.

“Põhiidee on see, et USA majandusel läheb hästi,” ütles Fed. “Ameerika rahvas ei tunne, et oleme teinud samme normaliseerimise suunas rahapoliitikat.”

Eksperdid helistada vähenemist Fed bilansis ajalooliste sündmuste.

“Me räägime uue maailma,” ütles Bloomberg analüütiline keskus otsuseid Economics President Allen Sinai.

Pärast massilist ostmist võlakirjade või printimisel raha lõpetab Fed tõstis intressimäärasid esimest korda detsembris 2015. Analüütikud ennustasid, et kasv kaks või kolm korda järgmisel, 2016. aastal. Nii ei ole. Põhjuseks on see, et USA majanduse tundus olevat liiga habras ja õhu olnud mitmed ohud: britid hääletas Euroopa Liidust lahkuda, Donald Trump ja võimaliku võit valimistel peetakse suur poliitiline risk.

Eelmise aasta lõpus, kuid see oli selge, et USA majandus on tõusuteel, ja eelmise aasta detsembris, Fed tõstis raha teist korda pärast printimist baasintress ja seejärel veel kaks aastat, tõusvad intressimäärad – in märtsis ja juunis.

Analüütikud usuvad, et Fed rahapoliitika ei ole valmis järgmisel koosolekul Open Market Committee, mis toimub 31. oktoobril ja 1. novembril taas tõsta intressimäärasid. Siis saab tänavu väikelaen ettevõttele teisel kohtumisel detsembri keskel. Tulevaste operatsioonide spekulantide tõenäosus kõrgem 70 protsenti; Võrdluseks, enne koosoleku sel nädalal odavkiirlaen.info, näitas, et 57 protsenti, kirjutab The Wall Street Journal.

Enamik panga peaökonomist UniCredit kahju Bandholz usuvad, et Fed matkata hinnad detsembris, kuid juhtis tähelepanu ka võimalikke riske. “Me ei taha seista ees majanduse arengut ja inflatsiooniga seotud ebakindlust ei ole normaalne, kuid me näeme lõpuks finantsriski,” ütles ta Financial Times.