5 kuidas paremini laen eraisikult hallata raha uuel aastal

5 kuidas paremini laen eraisikult hallata raha uuel aastal intress

5 kuidas paremini hallata raha uuel aastal

Eelarve on kõige elementaarsem

Kui tunned, et see on võimatu, et säästa raha ja kuusissetulek sularaha sõrmede vahel saab muuta, teha eelarvet. Isiklik eelarve võib saada täielikku ülevaadet, kui palju reaalne raha iga kuu, ja kuidas oli nende kasumi eesmärke, nii et see oleks majandusliku olukorra parandamiseks üldiselt.

Kui sa soovid, võid kasutada seda mobiili rakenduste või tarkvara, mis aitab teil sisestada andmeid ja jälgida edusamme, kuid seda on lihtsam kasutada ühte programmi tabelis. Esiteks sa pead registreerima kõik saadud tulu korteri pärast iga kuu. Sama peaks olema selle maksumus on vältimatu – nagu rent, hüpoteegi maksed, transpordikulud jms kulud mõistlikud summad ümardatakse sest paljud kulud, mida ei saa kergesti fikseeritud summa tellimus. Ole aus iseenda ja kriitiliselt mõtlema, kuidas jaotada oma sissetulekust.

Tark rahastamisotsused

Kas lähete toidupoes või plaanite võtta laenu, et iga kulu peetakse otsuseid, isegi kui sa pead tegema otsuse kiiresti. www.sinulaen.ee Enne laenamist või liisingu oleks kohasem võrrelda laenu pakkuja – saate seda teha mugavalt ja FMgroup laenuvõrdlustabelite intressikalkulaatorite kuju. Võrreldes laenuandja, võite saada aimu mitmekesisusest, kui üks või teine ​​tegelikult maksma laenu, ja nii võite olla kindel, et see on see, kuidas nad leida kõige mõistlikum lahendus. Lisaks peaksid ka kaaluma ostavad iga päev tarbeasju. http://penny-l.blogspot.com/2008/06/ Mine poodi ainult poenimekirjaga – nii vähem tõenäoline, et kulutada tagatis raha tühja landmann.ee tähja peale.

Kulukas refinantseerida laene

Kui teil on väike kogus laenukohustusi, mis on muutunud koormavaks ja raske, sest igakuised maksed, siis peaks kaaluma refinantseerimine see. Refinantseerimislaenu suure laenu, et maksta ära olemasolevaid laene. Seetõttu on vaja maksta ainult üks laen, ja sageli kaasneb märkimisväärne majanduslik eelis.

Esita säästa

Säästa raha on ilmselt kõige raskem samm, ja see võib tunduda liiga raske, kuna paljud igakuised kulud. Kui kuu on suurem kui 10, 50 või 100 eurot, raha saab välja võtta igal juhul – isegi väike kogus aitab.

Lihtsaim viis hoida hoiuarve. Avada tasuta pikaajalise võla, mõned ekskursioonid iga kuu, ja nii raha võib olla kujul intressimäärade tõstmise.

Kui Te olete juba alustanud sellel kuul ja pannakse hoiuarve iga kuu 10 eurot, võite olla kindel, et olete 120 aastas küljele. See ei ole tegelikult nii väike summa, kuid mõnes olukorras ainult summa, mida on vaja, et lahendada laen ettenägematuid kulusid.

Igaüks võib investeerida

säilitada likviidsusega investeeringuid. Tundub hirmutav ja raske, kuid tegelikult seda saab käivitada igaüks. Üks lihtsamaid viise, kuidas teha raha, investeerides kasutamise ühisrahastusplatvormide. Ka väga lihtne kasutada ja ei nõua eelnevat kogemust investeerida väikese panuse nende platvormide.

Kui soovite, et olla edukas uue aasta ja kuu lõpus, et tagada raha kantakse alustada kusagil. Ükski reis ei saa olema lihtne, kuid samm-sammult, alustades sa varsti tagada olulist paranemist majanduslikus olukorras.