Sõidu rahavoogudele juht laen ilma tagatiseta eraettevõtted

Sõidu rahavoogudele juht laen ilma tagatiseta eraettevõtted invest

Sõidu rahavoogudele juht eraettevõtted

Liidu liikmed peavad jagama, kui see on kümneid tuhandeid eurosid materjali koguse või sõjalise nõudlus sõidu, mis jõuab miljonitesse. Ja kuna see tõi kaasa osa Parnaki Enna Saardi Liidu (LO) pikk käärimine, mis on peamiselt kahel põhjusel – mõned väikesed autokooli omanikud küsivad organisatsioon, kes on endiselt hea. Nad ei saa midagi tagasi.

Aga veelgi olulisem on pärija, mida peetakse üheks kuldne muna liituda. Põhjused küsida Euroopa Liidu ja mitmed suurima seisab pea liige auto autokool lauad eesti Indrek Madar.

Ta võttis Illimar Maasingule Tarmo Saluse on filiaalid paljudes linnades, ettevõtte eelmise aasta käive oli 3,3 miljonit, 75 töötajat ja kasum ligi 400.000 eurot. Lisaks mehed on rohkem seotud ettevõtete arvu õppesõidud.

Driver Madar Bureau on veel käimas, ja ta väidab, et ei ole selliseid ambitsioone. “Mul on piisavalt asju. Minu lihtne laen Saard pärast boss on endiselt avatud ja aus.”

-Selline jõud

Lummatud Madara ja palju muud liikmed, mis toimub Euroopa Liidu majanduses. Küsimused dividende. www.sinulaen.ee Summer laen ilma tagatiseta Madara kutsuti algatusel erakorralised koosolekud Liit, mis on eelkõige suunatud EAKLis sms laen kontrolli.

Selle tulemusena raha saab asju selgemaks ja õhu puhtamaks. Nii et kui Saardam Madar oli kohtumine teiste liikmetega gang, kuid Saardil oli neid palju rohkem, nii palju kui veerand ülejäänud juhatuse liikmed ja õigus paus abiga toetajad suunas Madari vang valtsitud mõned rohkem.

Erikontrolli võeti vastu 53 poolthäälega, kuid ainult 23, toimus kohtumine, seekord kindlalt laagris pakutakse Saardi advokaat. Saard selgitas, et iga-aastase auditi polnud kommentaar teemal. Seega sätestatud meetodiga. Kas audiitori allkiri kinnitab, et see on normaalne? Reporterid võis näha sadu aruandeid, mis kõik tundub hea, kuid miks nad loevad?

Enamik rahandusküsimused liidu seotud samade küsimustega, finantsaruannete muu teave teksti kujul. Vastavalt Assotsiatsiooninõukogu Madari vaevalt nägu lisaküsimusi ammendavalt.

Kõik see ajalugu koosneb suures osas küsimusi Liidu liider Enna Saard lihtsalt ei reageeri neile – alguses vestlus, leppisime kokku, et Saard kutsuti tagasi ja küsis täpsustavaid küsimusi selle teema rohkem tuttav. Saabus ümardatud vastuseid (bonus track – N, N), mis ei reageeri ühegi konkreetse probleemi.

Kokkulepitud ajal intervjuu teatas Reformierakonna kandidaat nimekiri nõukogu Pärnu Saard tema ametiühingu siseasjadesse ei kommenteeri. “Arutasime sissejuhatuses, on nad endiselt autokooli siseasjadesse Liidu ja meil on üldkoosolek, kus saab teha kõiki neid asju rääkida -… Ta on öelnud, ja tema hääl ei pea me arutada siseasjadesse Liidu ja juhtimine ajaleherubriigid üldkogule. “

suur nimistu

Nii näiteks loeb aastaaruande õppematerjalide väljatöötamist. Tõesti alla. Aga reaalsus on see, et osta oma õppematerjali EAKL Saardi firma ja müüb need seejärel.

Autoriõiguse kuulub tema firma. Eelmisel aastal ostis liidu materjale peaaegu 62000 eurot, oli 84 000 eelmises lõigus. Näiteks 2012. aastal, ostsin samu asju, kuid peaaegu 182,000 eurot.

Siis liikuda kauba lattu, kus seda müüakse liidu liikmed. See on täiesti riskivaba äri: sa toota oma äriühingu või muu vastuvõetava hinnaga juhtimisel Nõukogude Liidu. Kui ettevõte vajab rohkem raha, saab ka müüa rohkem aktsiaid. Ühing on võimas inventuuri!

31. detsember eelmisel aastal, liidu olnud reservid € 131000: e Madar ja tema toetajad tahtsid Saardilt ülevaade sellest, mis on saadaval, ja lõpuks sai ülevaate augusti alguses, mis tekitas uusi küsimusi Madari asemel.

Ülevaade näitab saadavuse info EAKL umbes 79000 eurot erinevate materjalide (st 52 000 eurot vähem kui aasta lõpus osa aktsiad – NN). Näiteks kulub 498 särk aktsia väärt 8500 eurot, 972 traktorid õpikute maksma 5800 eurot ja 1209 bussi uuring maksab 8700 eurot. Belt lõikurid peitub tükki 1603 aktsiahinnad 4500 eurot. http://www.mzayas.org/journal.php?sxEntryID=6 See aktsia on selles dokumendis Madarile ainult kaks esimest lehekülge, kuid teiselt poolt ei saadeta.

EL ostis eelmisel aastal oma liikmetele, kaupade ja teenuste summas 95,000 eelmisel aastal, see oli peaaegu sama palju 224000 eurot ja ülejäänud Madaril ja lihtliikmete ei näe, mida ja mis osteti. Võib ainult oletada, et enamik raha läks kaks Saardi ettevõtted – nii meeldejääv ja / või piiratud vastutusega äriühingu autokoolis. Memorial auto autokool pakub haridus, kuid meeldejääv õppematerjale.

Madar on suurepärane mängija, sõidu tekkimist paljude väikeste omanikud autokoolid Turri harja. Kuulge sõna pot (Madar – NN) needused katlad (Saardi – NN).

Aga me räägime üsna Ainjärvega heli, olid inimesed, kes tõesti joosta koolid Association loodi 1990 ja 2004 nõukogu erandeid. Siis Saard võimsus.

Praegu Ainjärv Tallinna Niguliste direktor autokooli, samuti liiklusohutuse Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledž õppejõud. Ülikool kuulub Euroopa Liidu ja esindaja Tallinna Ülikooli lihtsalt Ainjärv EAKLis osalebki.

Ainjärve hindab juhi enda tegutsevad ettevõtted EAKL eetiliselt vastuvõetamatu. “Et ei kanna nõusoleku AGM,” ütleb ta. Ainjärv küsida, miks ostis Kauplusladu palju aega. «Saardi ärihuvid on kaitstud materjali müügist ja riske, mis põhineb asjaolu, et EL on lihtsalt osta kõike,” ütles Ainjärv.

“Tead, vaadata asju koos temaga.” Postimees tuntud vananenud materjalid ja kümneid tuhandeid eurosid taga, kuid kui palju raha ei tea. “Igal juhul ei ole inventuuri kasuks ametiühinguliikmete,” lisas ta Ainjärv.

Ainjärve kinnitas soovisidki autokoolid kasutades spetsiaalset testi oma vastuseid kumulatiivne, kuid juhatuse polnud huvitatud. “Oleme näidanud, et nõukogu on eemaldada kahtlusi erikontrolli teha, kuid nad ei ole nõus,” ütles ta.

“Ma arvan, et see on väga ebaeetiline, kuna ettepaneku kontrollida tegevust juhatuse liikmed ja nad põhimõtteliselt otsustanud, et me ei ole. Aga õigus koguda ja hääletada kohapeal!” Liikmed kahtlustatava Saardi pärast firma müünud ​​rohkem materjale, kuid nad ei tea.

Kuldvasikast Defense

Miks enamik liikmeid veel Saardi ja teised liikmed toetada? “Ta jagab õppesõiduks inimestele relvajõududes telliti, ja kas nad hääletavad selle vastu, siis ei saa teha tööd.”

See on tõesti suur number. Eelmisel aastal korraldas keskus kaitsmise riiklikud investeeringud, mille maksab riik õppesõiduks neli aastat, hinnanguliselt 3,3 miljonit inimest. See summa võib ka oluliselt suurenenud.

Vastavalt lepingule on uudishimulik, et ta on osalenud mõned koolid auto, kuid samal ajal konkureerida EL autokoolid, mis ei pea tingimata pistmist konkurentsi siin, kuid nende esindatus.

Riigihanked on jagatud kaheksa piirkondades, millest igaüks võib olla kuni neli võitjat. Kui leping on sõlmitud, relvajõud, mis omakorda jagavad oma tsitaat ja tootja valib õpetamine – nagu õppesõiduks Thapa sai toetuslepingu ettevõtte asepresident ELi ja Cabo Guy Cold Alliku autokool, mis jätkuvalt esitada taotluse tsitaat.

Mittetulundusühing liit võitis maksevahendid kõigis osades firma, et õnn ei ole osa langenud, enamik neist on võitnud üle suuremale pinnale, kuid võib-olla kõik neli Saardi Aide enda autokoolis.

Või Tallinnas. See EAKL võitis pärast surma juhatuse ja tegevjuhi Anu Liiseri Haja Driving Saardi Memorial auto kooli. Võib ainult spekuleerida, kas pardal on istuda koos EAKL Saard Liiser ja omavahel kokku leppida, kes mida teeb aste riigikaitse või pigem ettevõte?

Või kui juht Liidu ja selle aseesimees Saard Külmallik saavutada üksmeelt, jaga sõidujuhendis Kill: Cold Alliku Liidu või ettevõte? Leia see mäng teistes valdkondades põhjused.

Nendes valdkondades, juhiste Liidu tegelikult otsustada, kas pardal toimib. Mõlemad võistlesid liit oma liikmete riigihangete, et muuta töökorraldust ja siis õppesõiduks igasuguse konkurentsi. Ja see on midagi, mida paljud oma liikmete loob pettumust.

“Kui liit võidab võistluse küsis Executive Liidu Nõukogu, samuti küsimuse aluse ja vaeva, et saada – me oleme huvitatud,” ütles Ainjärv “Tundsin hinnakirja alusel huvi selle töö saame teha, kuid on ikka veel vastust sellele küsimusele .. kui te ei tea töö väärtust, see võib ka töötada pakkuda. “

Ei ole teada, kui palju anti Center kaitseinvesteeringute lõpuks tegevuse ja muude äriühingu juhatus, kas see on ise või registreeru.

Madara ka pahane, et laureaat, isegi kui tööd tuleb liikmete vahel jaotatud liidu võrdsetel alustel, neid tellimusi on peamiselt ärikool direktorid.

“Jah, nad olid lihtsalt kirja küsimus, kes on valmis osalema sõjalise õppelennu,” ütles Madara. “Me vastas, et me oleme huvitatud, kuid vastus oli seal. Huvi teiste autokoolide, samuti kirjas jäi vastuseta, niipalju kui ma tean.”

Madar on näidanud, et see on sisuliselt kaotatud sõidu autokoolide liidu pärast viimast sõjalise väljaõppe, koolituse, hankimise, kuid see ei ole tema peamine mure – mitte pärast võitlust rusikatega vehita.

“Minu peamine mure on, kuidas saab minna assotsiatsiooninõukogu ja mitteärilisel õigusi sõlmida tehinguid omavahel ilma koosolekut.”

Haridus ja koolitus suur hulk aktsia müügi EAKL arvutatakse Madari päris palju. “Kuigi Euroopa Liit on olnud viimase kolme eelarvepuudujääk,” ütles ta.

Vastavalt Madari hinnanguliselt, et enamus EAKL pigem passiivne või tunnete olulist huvi Euroopa Liidus. “Euroopa Liit töötab hästi, selles mõttes, et suur kuningas peas, ja ülejäänud on kuningas,” ütles ta.

bonus track

Postimees kirjalikud küsimused Enna Saardile:

Esmakordselt läbi 2015. aastal, föderaalse ostude seotud osapoolte 224 500 eurot 2016. aastal ja 95000 eurot. Millised on seotud osapoolte shopping (nimed ettevõtted ja üksikisikud)?

2. Komposiitmaterjalid ostetud 2015 84000 eurot ja 62000 eurot 2016. Ostsime (nimed ettevõtted ja üksikisikud), õppematerjale?

3. Mil määral oli liidu 2015. aastal, 2016 ja 2017 aegunud materjalide (küsida igal aastal eraldi)?

4. Kuna 2016 ametiühingu liikmed toimus kümme pimedasõidusimulaatorit. Mis tüüpi äri (päringu nimi) koosseisus pimedasõidusimulaatorid omandatud? Või ostetud liidu liikmed teostamise seadmeid otse ettevõte? Kui jah, siis mis on tema nimi?

5. Miks on ELi nii suur reserve? Alates 31. detsember 2016 varude 131000 eurot käesoleva aasta teises augustis oli minu inventari andmeid 79,000 eurot. Neist tuli kulul ajutise languse reserve?

6. Liit osales kaitse investeeringute, riigihangete keskused. Miks võistelda oma ostude kruus? Kui liit võitnud lepingu (tuntud sõltumatu sõidu hariduse Liit ei ole), põhimõtted eraldab liikmete tööd?

Head EAKL Enna Saardi Postimees vastused nendele küsimustele:

Kõik meetmed ja aruanded testitud kontroller prahitud raamatupidaja. Audit Association ei ole kohustuslik, kuid me kasutame seda iga mõeldava aktiivsus ja kahtluse vältimiseks, tunnustades tunnustamise eesmärk kinnitamiseks.

ELi jõupingutusi, et pakkuda liidu kui terviku, mitte üksikute liikmete finantshuvide liidu. Aastaaruanded tuleb esitada üldkoosolekule liikmetele ja need on alati blokeerimise hääletusel heaks. Ma tuletan meelde, et ELi tulu koosneb peamiselt tasu liikmete ja õppematerjalid, tulud, mitte riigi või ELi vahenditest.

Sa andsid mulle küsimusi, mis vastab planeerida erikontrolli. Küsimused aru, et ajakirjandusliku huvi looritatult teha üksikliikmete teavet, et nad usuvad, et see ei ole täielik vastus.

Ma ei nõustu liikmed erinevatest vaatenurkadest ühing avaliku arutelu ajakirjanduses. Liidu liikmed said rohkem teavet ja selgitusi õigusaktide või põhikirja. Kui liikmed on kaotanud usalduse praegune juhatus üldkoosolekule kettad saab muuta või juhatuse ise jääb.

Assotsiatsiooninõukogu jagab võimaluse selgitada viimase üldkoosoleku käesoleva aasta juulis, kuid enamus liikmeid, mis ei olnud vajalik. Õppematerjal ja metoodika arendamine ja levitamine põhikirjaliste eesmärkide liidu.

EL tõstatas küsimuse, kas muuta olemasoleva arendamine ja levitamine õppematerjalidega organisatsioon. Arutasime nii nõukogu tasandil Peaassamblee. Kutsun kohal, et anda teada, kes tahab õppida materjali konsulteerimist ja osalust.

Seni ei ole keegi avaldanud soovi. Lõin liidu juhatuse tööd alates 2002. aastast ja mille liige ma olen 2005. aastal tegin oma tööd nagu lavastaja ja pühendumusega luua alati prioriteet ELi huve. Kahetsusväärne, et mõned liidu liikmed, kes ei saa aru oma panuse, ta hakkas otsima leheveergudelt odav populism.