Raha eraisikute laenud segatud Tai kuningliku perekonna on maailma rikkamaid

Raha eraisikute laenud segatud Tai kuningliku perekonna on maailma rikkamaid laenud

Raha segatud Tai kuningliku perekonna on maailma rikkamaid

Analüütikute prognooside kohaselt Tai monarhia reservide võimaldanud riigil ehitada luksus läbistab võrgu ja kaitsta kuningas poliitilisest survest, mis võtab tavaliselt suveräänne, mis sõltub raha riigieelarvest.

Aga nii salapärane looritatud Tai monarhia üldiselt, samuti kuningliku perekonna finantse. Isegi enne kuninga ametlik elulugu ütleb, et riigipea varahalduse vara monarhi Bureau (TKA pardal või Crown Property) on unikaalne ja väga saladuslik institutsioon. Mõned asjad riiklike siiski ei ole teada.

Kui palju?

Tarbijakaitseamet ei pea avaldama oma raamatupidamise või mis tahes tegevust, nii täpne suurus vara ei ole teada. Aga aastal 2014, tegi hindamisel kaua CPBD õppinud akadeemik Porphant Ouyyanont Tai, kontoris portfelli 59,4 miljardit USA dollarit (54 miljardit eurot). Seega Tai monarhia on peaaegu neli korda rikkam kui Suurbritannias.

On teada, et TKA on investeerinud mitukümmend aastat, kuid enamik tulu saab maa vara, pangandus- ja tsemendi tootmisel.

Firma kontod näitavad, et vara haldamise büroo monarh on 23.69 protsendilise osaluse Siam Commercial Bank, vanim pank laenamine.ee Tais. See kuulub tsemenditootmisettevõttest TER-uh Siam, 31,6 protsenti aktsiatest. Viimane on rikas konglomeraat, mis aitas linna võtta kuningriigi, ja nüüd töötavad teiste piirkonna riikidega.

Lisaks CFS on üks suurimaid maaomanikke Tai ja on alla kirjutanud üle 40.000 lepingud. Pool üüripindade asuvad parimaid valdkondades pealinnas Bangkokis.

2011. TKA kodulehel avaldatud biograafia King TKA aastane sissetulek jõudnud 300 miljonit USA dollarit (272000000 eurot), samas kui vastavalt seadusele, siis ei maksustata.

Kes kontrollib?

Kui tarbijakaitseamet, mõned aastat pärast kaotamist absoluutne monarhia, mis asutati 1936. aastal, mis oli valitsuse poolt heaks kiidetud. Aga kümme aastat hiljem, kuningas läks paberimajandust.

See tähendab, et monarhia on viimane sõna igas müügi tehingut, mille TAA teeb. Samuti määrab monarh kuus seitsmest juhatuse liikmed. Seadus läbis 1948 lõpetas TAA saab teenitud kuningas.

Tarbijakaitseamet läks kuningliku perekonna valvsa silma all kohe pärast 70 aastat troonil, jäi riigi Bhumibol, mille aeg on iseloomulik väga edukas maine monarhia ja kõrgeimaks võimuks taastamise kava.

See peaks olema majandusbuum II maailmasõda, pärast muutus kuningakojas kontrollitud TKA väga atraktiivne partner paljude välismaiste äriühingute, kes soovivad teha äri Tais. See suurendas oluliselt TKA kontrolli kogu riigi majandusele.

“Aastal 1960 olime peaaegu ainus institutsioon, kus välisinvestorid öelda,” ütles tegevjuht TKA Chirayu Isarangkun haruldane intervjuu aastal 2012, mis avaldati ameti veebilehel.

Mida ta tegi?

Tarbijakaitseamet vahendeid kasutatakse peamiselt kulude katmiseks kuningliku perekonna ja kuningaloss ja muu vara. Kuid monarhi olla miljoneid dollareid riigieelarve muude kulude katmiseks eraisikute laenud.

Igal aastal maksab riik kuningas ligikaudu 170 miljonit USA dollarit (154 miljonit eurot), mis makstakse kulul töötajate palk, samuti haldusametid monarhi kuningliku perekonna, peetakse top politsei ja julgeoleku .

Riigieelarve raha arendusprojektide maapiirkondades, kes õhinal edendada palees Propaganda osakond kuningas üksi.

Endine tegevjuht TKA ütles kuningas eelistab kasutada maksumaksjate raha, nii vähe kui võimalik.

“Mingit märki ei tähenda, et King Bhumibol oli kunagi kasutanud vahendeid riigieelarvest meie vara,” ütles Pol Hendlin, kes kirjutas eluloost riigipea Tai “The King ei naerata korraga,” kuid see on keelatud Tais. Handley ütles CPBD tehnokraatide juhivad kõige usaldusväärsem riik lisaks kontrolli Treasury Board.

Tarbijakaitseamet sms laen as on viimastel aastatel püüdnud parandada oma mainet, käivitades mitmeid sotsiaalse vastutuse ja arengut. Finantsjuhtimine on siiski endiselt mõistatus.

“Teadmatus tekitab kahtlusi. – See on tõsi, kuid ma arvan, et liiga palju uudishimu saab õõnestavad vastastikust usaldust ja väärikust,” ütles tegevjuht King kirjutas eluloost TAA.