Miks Ashton Kutcher riingliks Laen kuni 4000 euroni

Miks Ashton Kutcher riingliks Laen kuni 4000 euroni invest

Miks Ashton Kutcher ingel?

2011. aastal Kutcher oli riskikapitali firma A-klassi investeeringute kaasasutajaks ja sellele järgnes 2015. aastal Sound Ventures, vahendab MarketWatch. http://ohtlikavastus.weebly.com/uudised-teated.html Selle aja jooksul on ta investeerinud miljoneid ettevõtted Airbnb, Uber ja tammetõrud.

“Ma mõistsin varakult, et suur hulk Laen kuni 4000 euroni kasvab laen kodust lahkumata ettevõtete, mille eesmärk on pakkuda parimat, puhas ja lihtsaid lahendusi igapäevaelu probleeme ja et mul on võime ja huvi toetada neid lahendusi suurtes masside” oli põhjuseks Kutcher äriinglite .

Näitlejanna tunnistas, et ta isegi mõelda erinevaid lahendusi, mis aitavad, kuid see ei ole piisavalt aega, et rakendada neid ideid. “Nii et ma otsisin inimest, kes on seotud neid ideid ja investeeringuid ning nende edu,” ütleb Kutcher.

Ettevõtted, kes investeerivad, ta valib, kes on valmis töötama edukas. “See on alati müüa mulle idee, tunne, et midagi on nii ilmne, miks see ei ole nii. Või kui idee on nii suur, et saate kulutada tundi mõelda teda,” lisas näitlejanna.

Kutcher ise tunnistab siiski, et tema parimad investeeringud on need, et ta on investeerinud inimsuhted. “Võttes aega õppida tundma inimesi, et mõista, mis teeb nende rist, mida nende ees autolaen seisvate probleemide,” ütles ta. Kutcher ütles, et paljud äriinglite ja investorite alahinnata inimsuhetes ja on liiga hõivatud maailmas numbrid.

Teie suurim hirm majanduslike otsuste tegemisel peaks olema näitleja, kuid osta esimene kodu, ta võttis laenu. “Ma ei maganud väga hästi, kui mul oli raha kellelegi, mis piirab vabadust ymmärrykseni,” selgitas ta.

Teine ingel näitab, et ta eelistab investeerida nii, et tegelikult usuvad, et teatud lahust võib saada reaalsuseks. “Halvimal juhul te kaotate raha, kuid vähemalt saad elu, mida tahad,” ütleb Kutcher.