FOTO laen kiirelt Milrem minna soomlaste ktte

FOTO laen kiirelt Milrem minna soomlaste ktte kinnisvara

FOTO: Milrem Finn läheb kiirlaenud kodust lahkumata käsi

«Milremi töökohtade ja tegevuste, Eestis viibida,” ütles nõukogu liige Patria Jukka Holkeri toimunud pressikonverentsil täna Tallinnas. See samm on asendada kogu elutsükli Eesti kaitseväe soomustatud personali poolt omanikele. Holkeri ütles, et nende eesmärk ei ole teha Kinnisvaralaenud Eesti suur eelis alustada, kuid ennekõike Milremisse investeerida, mida juhtis Eesti juhtimine ja kasu Eesti rahvale.

Patria Motor Group allkirjastatud omandada 60 protsenti suurima riigikaitse ettevõtted tegelevad seadmete hooldus aktsiate Milrem LCM LLC. Ülejäänud 40 protsenti aktsiatest kuulub Eesti firma Sinrob Ltd, mille omanikuks praegune esimees Milremi Kuldar False sile.

Milrem Ltd LCM Kolm kuud tagasi, transpordifirma Hugo Osulale mootori Grupi tütarettevõte, mille põhitegevuseks mootori hooldus ja remont. Kolmandas kvartalis käesoleval aastal oli ettevõtte käive 230.000 eurot. Ta töötas 23 inimest.

«Milrem arendanud oma teenuseid Eesti kaitsevägi on tugev ja usaldusväärne partner. http://tugreenday2.blogspot.com/2009/10/21st-century-breakdown-video-estreno.html Patria suured kogemused ja teadmised aitavad meil jätkuvalt kasvada ja laieneda erinevaid teenuseid, “ütles Milrem LCM Ltd esimees ja kaasomanik Kuldar Väärsi.

Käesolevaga kiidetakse ühenduse nimel kokkuleppele. Foto: Ettevõtte foto

Milremi omandamine on osa uue strateegia, Patria, mis on üks peamisi tugialana elutsükli kasvu teenuste koostöös julgeolekujõudude, eriti Põhja-Euroopas. “Loodame, et jätkata tihedat koostööd Eesti kaitseväe ja panna aluse uutele aladele, kus meil on juba hea kogemus Soomes ja mujal,” ütles ta toetab Patria International President Operations Lassya Matikainen.

Patria on tunnustatud kaitse-, julgeoleku- ja lennunduse elutsüklitoe teenuste ja tehnoloogiliste lahenduste ettevõte. Lisaks Soome firma taimede Rootsi, Norra, Eesti, Poola, AÜE, USA ja Lõuna-Aafrikas. Patria tegutseb 2800 inimest. Ettevõte kuulub Soome riigile (50,1 protsenti aktsiatest) ja Kongsberg Kaitse ja õhuruum (49,9 protsenti aktsiatest).

Eesti ja Soome on pikk traditsioon koostööd. See partnerlus ülejäänud Soome 2004. aastal Eesti kaitseväe Patria XA 60 soomukid. Nii et kui Milremil Patria laen kiirelt XA on laevastiku ellujäänute olulist rolli.