Elektri haldab Tartu laenu võtmine tnavavalgustust

Elektri haldab Tartu laenu võtmine tnavavalgustust tagatiseta

Elektri toimub Tartu tänavavalgustuse

Elektri probleeme levitamispartnerile võib Empower AS Tartu valgustus võrgu igapäevase hoolduse ja halduse, rike, remont, hooldus ja võrgu arendamiseks koostöös linna tuled ja erilahendusi, muutes Elektrilevi tea pressiteate kaudu.

Lisaks linna jõulud tuled ja tellides. “Elekter ja valgustus süsteemid on tihedalt seotud,” ütles Elektrilevi arengut tooteid ja teenuseid, pea Taavo Randna.

“Seega, võrgu valgustuse kontroll on loomulik samm meie jaoks Jaotusteenus joon. Meil laenu võtmine ​​õnnestus Tallinna tänavavalgustuse täna kaks ja pool aastat. Me ei saa öelda, et meil oli hea kogemus, kuidas välisvalgustuse võrgu haldamise tõhusust ja koostööd võimu teostamiseks. “

“Me näeme, et infrastruktuur on üldise juhtimise perspektiiv. Pakume teenuseid meie klientidele arendada soodsamate hindadega ning parema kvaliteediga,” lisas ta Randna.

Tartu linnapea Urmas Klaas ütles, et kvaliteedi funktsionaalne ja kaasaegne valgustus süsteemid on väga oluline kohalikega. “Me tahame näha linna tänavavalgustus, rohkem ja rohkem kaasaegseid lahendusi. Loodame teha koostööd uue lepingu on head partnerid,” lisas linnapea.

Tartu on edukalt välja töötanud GIS tänavavalgustuse Elektrilevil 12,900 tuled ja 157 valgustus võrgu Tartu kilp on hea ülevaade. Viis tagatiseta väikelaen aastat on juhtimise Elektrilevi vasta esimese oktoobrini.

“Meil on potentsiaali kasutamiseks saatjate Tartu kesklinnas, Tartu, mis haldab elektrivõrkudele. http://tokiacci-de.blog.cz/0707/baltic-top-20 Seetõttu Tartu tänavavalgustuse olukorra, jälgisime 24 tundi päevas, seitse päeva nädalas ja kõrvaldada vigu lühim elektrisüsteemi.”

Tartu tänavavalgustuse rikked võivad kodanikud 1. oktoober teatatud otse Elektrilevi tänavavalgustus vale telefoni 666 4655 või e-posti tartutanavavalgustus@elektrilevi.ee. Võite jätkata saata häiresõnumeid Tartu 1789. Telefon

Levi on suurim elektri jaotamise ettevõte Eestis ja tegutseb umbes 64000 km ning alajaamade 24000 th Elektrilevi toob jõuülekande süsteemi kodudes ja kontorites peaaegu laen tuvastamine id kaardiga kõikjal Eestis, välja arvatud Lääne-Saksamaal, Viimsi, Narva.