Auto ostmine eraisikult laenamine

Auto ostmine eraisikult laenamine raha

Auto ostmine eraisikult

Mõeldes osta auto eraisikult? Õpi kasutama

Auto ostmine eraisikult on sageli odavam ja üldjuhul ei erine oluliselt plaani kasutatud auto osta, kuid Risk petturid lõksu langeda on üsna suur, sest tehing ei jälgita korralikult dokumenteeritud, et osta auto müüja, ja kui tehing ei ole, et tagada õige seisund, saad õige ainus.

Kui sa tuled rahutuks tehing ei aidata tarbijatel Protection Agency – ainus seaduslik korraldus vaidluse lahendamiseks antud juhul on kohus ja olgem ausad, kes oleks kindlasti alustada juhtumiga tegelenud? Seepärast on eriti oluline enne tehingu olema valvsad ning vältida hiljem ei teki probleeme. Või veel hullem – saada halb masin töötab.

Kas ettevalmistustöö kodus

Ratsionaalne otsuste tegemisel on kõige mõistlikum osta kava veidi ette, et vältida impulss osta, ja hiljem kahetseda. Enne tehingu lõpuleviimist ostu ja laenamine kaalu pärast fakti.

Nagu te eelkõige vaja autot?

Välista keha tüübid, sõltuvalt nende vajadustele. Kui teil on suur pere ja lapsed, see on ilmselt parim valik mahtuniversaal. Kui kaubik, see on ideaalne väikekaubik. Esindaja ja elegantne neljarattaline sõber on mõistlik mõte otsida sedaan. Võibolla sa elad Ühisraha riigis, kuid tegelikult? Vaata džiibid!

Moraal? See sõltub teie elustiili! Auto portaal Auto24, näiteks kui seal on palju üksikisikute Laen kuni 10000 euroni müüjad võivad leida häid tehinguid väga hea (mõnikord isegi uskumatu), kuid te ei tohiks petta hinnalipik, kui sa lõpuks ei ole palju kasutada masinat lihtsalt.

Mis on teie eelarve?

Enne kui alustan, et näha rohkem autosid ja laenutaotlusi täita, saate aru oma eelarve. Kui palju sa saad reaalselt kulutada Reisirežiimi?

Kui ostate või rentida auto laenu, pead mõtlema, välja arvatud kütus, kindlustus, ülevaatus ja korduvad igakuised maksed hooldusstöödele auto. Arvuta ja korralikult nii et sa ei sattuda olukorda, kus saate “head spot” kallis auto. Üksikisikud on tõenäoliselt osta vähe juhtima.

Kui sa tead, et sa ei saa kulutada rohkem kui 3000 € per auto, kuid tahan, et üksikisik 3300 €, siis on üsna kindel, et sa saad müüja veenda nii et lõplik hind sõiduk, mis sobib oma eelarve.

Viimase, kuid sama tähtis punkt: kui sa ei tunne häid autosid, Ärge teeb otsuse pimesi – Küsi abi sõbralt, kes on rohkem kogemusi auto ostmisel.

Oma silm on kuningas

Üllatuslikult paljud inimesed ei tee proovisõidule enne ostmist ja usuvad, et inimene ei saa petta aus ja öelda autoõnnetuses. Kuigi mitte kõik tarnijad tõesti valeta, sa ei saa täit pilti, kuni olete läinud stseeni ja teha õige proovisõidule.

Siin on mõned näpunäited liiguvad proovisõidule:

  • Mine proovisõidule alati koos sõbraga või mõne tehnilise eksamineerijad, kes teavad, autod samuti. Mõnikord ei pruugi isegi märganud ise mõned olulised üksikasjad, nii et see on alati julgem autoga läbi.
  • Ärge minge vaadake auto pimedas – ei pruugi seda näha kõiki pisidetaile, mis võimalik korrosioon kahju laevakere või tingimus on auto maast.
  • Tee laiendatud proovisõidule. 10-15 minutit ei ole kindlasti anna mingit aimu. Proovi sõita ka maanteel suurematel kiirustel proovile kõik liigutused ja kuulata hoolikalt kõrgematele käikudele, mootori hääl stabiilne.
  • Kontrolli üle kõik funktsioonid – aknad, kõik tuled, luugid, konditsioneer ja võimaliku juhusliku – see on kusagil veider värvi või mõningast mõlk?
  • Dokumendid ja andmed pakkuja. Ära kunagi osta auto ilma taustakontrolli. Selle saate kontrollida veebilehel Road taust sõiduki VIN või registreerimine. Kui müüja ei taha öelda VIN number, nii loobuma tehingu – müüja ilmselt on midagi varjata.

Kindlaim viis on tuua auto kontrolli jaamade või isegi parem – vahendusfirma, kus auto tehnilist seisukorda hoolikalt kontrollida. Auto on veel investeeringu, ja see on targem kulutada paar tundi ja mõnikümmend eurot eelmise kontrolli ostes vana auto, et ei suuda taluda rohkem kui paar kuud. Ükskõik kui ilus auto ei näe, et julge lasta autot kontrollida üle professionaal.

tehing

Üksikisikud ostavad kõige olulisem teha ostu on turvaline. Liiga sageli on ka olukordi, kus ostja müüja ei saa kontrollida olukorda taustal või auto allkirjastatud ostu, mis on kummaline andmeid ja võib tulla ostab defektse sõiduki. Lahendada eraisikute vahelisi vaidlusi, kuid üksnes kohtule, ja seetõttu on parem karta kui kahetseda.

Mõtle välja järgmised asjaolud:

  • Sõlmede alati korralik ostuleping eksemplaris. Leping tuleb kirjutada andmed pakkuja, hind, tingimusel, tarvikud, läbisõit ja kõik teised, milles pooled on kokku lepitud. Ära kunagi osta auto ilma ostu-müügi lepingu! Mõnikord võib müüja nõuda ostu hiljem või muudest tingimustest. Ära nõustu käesoleva lepingu ja sõlmida ainult ühe tehingu.
  • Veenduge, et lepingu müüja nimi ja konto omaniku nimi on sama. Vastasel juhul võib tekkida olukord, kus süüdistatav on maksmata ja seega proovida petta. Kindlaim rekord lepingu arveldamine.
  • Kanda raha pangakontole, eriti sularahata, kuna see tehing on selge lugu. Aga kui ei ole alternatiivi, siis edastamise ja vastuvõtmise eest auto, mis sisaldab summa ja Sularahaülekanne, lisatud mõlema poole alla.
  • Algatada Maanteeamet omandi toiminguid ise. Nii võite olla kindel, et müüja on “ei unustanud” see lihtne toiming. See võib olla valmistatud ka, kuidas e-teenust.

Üksikisikud võivad leida hea ostes autod väga hea hinnaga, kuid kui te olete ka valmis võtma laenu, et osta auto, siis peab olema täiesti kindel, et ostad auto on väga heas korras ja väärt iga euro.

Ei osta auto, pigem pedantne, kontrollides iga detail ja ärge kartke küsida, kas seal on murettekitav. Kas lause: “Üheksa korda mõõda, üks kord lõika”. Osta laenamine auto targalt ja usaldus, kuid kontrollida!

Kui teil on vaja auto laen, kontrollige parim laenu pakkumisi!