tarbija ~~ = TRUNC POS laenuandjad POS krediiti ~~ = HEAD COMP

tarbija ~~ = TRUNC POS laenuandjad POS krediiti ~~ = HEAD COMP 100

tarbija ~~ = TRUNC POS POS krediiti ~~ = HEAD COMP

Mis on tarbimislaenu või tarbimislaenu?

tarbija ~~ = TRUNC POS POS krediiti ~~ = HEAD COMP on kahtlemata üks populaarsemaid liiki laenud, mida saab kasutada põhiprintsiip kõik laenud.

see on väikelaenud ilma tagatiseta, laenuvõtja saab kasutada vastavalt oma äranägemisele teiste sõnadega – laenuandja ei sea tingimusi või eesmärk, kuidas ja mille jaoks laenu kasutatakse.

Laene, sealhulgas kinnisvara laenu või kodu hüpoteegi, tarbimislaenud ei peeta, kuna nad nõuavad tagatise (kinnisvara või auto), ja need laenud on seatud teatud otstarbeks.

Kui tarbija on mõtet võtta?

Mõnel juhul on parem võtta tarbija osta auto või korteri – neid saab osta ilma tagatise. Lisaks kohaldatakse laenu paljude kiirem ja mugavam.

Muudel juhtudel võib olla tarbijale laenu jällegi parim otsus ostmiseks kinnisvara või auto, kuna tarbija intressimäär on üldjuhul kõrgem Näiteks, kui kinnisvaralaenude.

Siiski on madalam kui intressimäär tarbimislaenu Express.

Millistel tingimustel võib kohaldada tarbijakrediidi?

Tavaliselt moodustab tarbimislaene 500 kuni 10000 eurot ja tagasimakse perioodi on 6 kuud kuni 7 aastat – sõltuvalt laenu suurusest.

FMgroup võrdluskatse leitud tarbimislaene algavad 300 eurot ja jõudis 5000 eurot ja tagastamise tähtaeg on kuni viis aastat.

Kui te rakendate tarbimislaene, laenuandja kontrollib krediidi enne otsustamist teie tulud, kulud, kohustused ja kohustused.

Peaaegu ükski laenu andja ei aktsepteeri laenutaotluse, kui laenusoovijal maksuvõlad või muid häireid Creditinfos andmebaasid, kuid on ka erandeid. Vaata seda lehte, kuidas saada laenu maksehäirete.

On tarbimine on oluline tingimus, et klient on püsiv kuusissetulek, kui palk, pension või hüvitis.

Peaaegu alati, kui taotletakse laenu vanuse alampiir 22 aastat, mõngingatel juhul isegi 25 aastat. On ka laenu pakkujad, kes pakuvad tarbijale krediiti oli 18 aastat.

Tarbimislaenu KKK

laenamine Nõuanded

Mis on tarbija laenu?

Tarbijakrediidi on väike tagatiseta laenu, mis on oluline selleks, et laenu. Kuid summa ületab tarbimine ja naaseb sageli väiksem, mistõttu on paindlik krediidi toodet.

Kas see on võimalik laiendada tarbija?

See on ikka veel olemas! Enamik laenuandjad võimaldab laenu pikendada väga kergesti, näiteks 7, 14 või 30 päeva. Laenu pikendamine, peate saatma taotluse avalduse ja maksma aastamaksu. Vaata siit, mida laenuandjad pikendada laenuperioodi.

Mis on tarbijakrediidi?

Tarbijakrediidi või krediidi konto on üks tüüpi tarbijakrediidi mis sisuliselt tähendab, et laenuandja avatakse teile laenu limiit vastavalt teie võimet. See summa võib vabalt kasutada igal ajal ja seda saab kasutada samaaegselt nii palju kui vaja! Kontrolli siit, mis pakub võimalust krediidi konto.

Maht arvutamiseks minu makse?

Laenuandjad on kohustatud kontrollima laenuvõtja maksevõimet ja see on peamiselt kasutatud krediidi krediidireitingu süsteemi. Teie viimase krediidi käitumine põhineb krediidi skoor, mis on suur laenuandja otsuse punkt laenu väljastamist.

Laenu taotlemine

Kui palju saab tarbija?

Erinevalt instant laenud võivad tarbimislaene kuni 10 000 eurot, mis on põhjus, miks see on hea võimalus, näiteks teha remonti või osta uus auto. Aga see on ka võimalik, aga laenata mõnisada eurot, mis on sarnane instant laenud.

Ma ei saanud laenu. Mida teha?

Kui teil on makseraskustes või ebaregulaarne tulu, siis on võimalik, et teie laenutaotlus lükatakse tagasi. Kui aga hädasti vaja laenu ja olete kindel, et saate tagasi maksma, on mõned valikud, mis võivad teid aidata. Loe edasi meie artikkel selle kohta, kuidas saada laenu, kui teie krediidi taotlus tagasi lükata.

Kui suur on tarbijate huvides?

Tarbimislaenud on üldiselt soodsamad intressimäära kui kiirlaenudel ja võib jääda umbes kakskümmend protsenti. Lisaks on mõned laenuandjad võimaldada täiesti intressivaba laenu, kui sa oled uus klient. Uuri lähemalt intressivaba laenu siin.

Kui pikk on tarbija laenuperioodi?

Sarnaselt teiste tagamata tarbimislaene, tagasimakse periood on väga paindlik ja ulatub mõnest kuust kuni 5 aastat. Mida suurem on laenusumma, kuid ohutum laenata pikemaks perioodiks, eriti kui sa ei ole kindel, kas eeskirjade tulu.

Milliseid konkreetseid tarbija laenutingimused?

 • Klient peab olema alaline töökoht või stabiilne kuusissetulek, kuna puudub garantii laenu.
 • Klient on vähemalt 22-aastane, osad laenuandjad laenude andmiseks 18 aastat ja osa 25-aastastel.
 • Klient peab olema laenu tagasi maksta oma 70 aastat.
 • Klient on kodanik või alaline elanik Eestis
 • Klient ei ole aktiivne krediidiajalugu maksehäireregistrite registrid või muud maksehäired andmebaasi koostamise. Loe edasi makse mõju laenamine siit.
 • Klient ei pea sama toimeainet laenude laenupakkujalt.

Kuidas taotleda tarbimislaene?

Enne kui otsustate taotleda väikelaenu, mõelda läbi oma otsuse, ja kui võimalik, kasutada alternatiivseid allikaid.

Enne valiku konkreetse laenu, soovitame vähemalt võrreldav 3 erinevat laenu pakkuja laenu tooteid.

Sarnane aeganõudev ja keeruline, sest see on kindlasti seda väärt! Sel moel saab salvestada sadu eurosid. Lisaks võrdlus meie veebilehel palju lihtsam – ilma minna läbi eraldi komplekti siis printida kõik lehed.

meeles pidama, Esmakordselt krediidi kõikidele klientidele läbida isiku identiteedi, mida saab teha laenuandja või krediidiandja kabinetis ühise Eesti Posti kontorites.

Mõned laenuandjad vastu ka ID-kaardi või Mobiil-ID identifitseerimise Internetis või ühenduseta dokumendi koopia. Pärast eraldamist makstud raha pangakontole üldiselt vähem kui tunni!

Nii leiad sobiva tarbija: 

 • Vali laenusumma ja laenuperioodi ülaosas lehe laenu kalkulaatorit. Klõpsake nuppu: “Leia mind parim laenud”.
 • Seejärel kalkulaator näitab erinevate laenu pakkumised, mis on järjestatud tabelis – esimesel kohal on madalam intressimäär tarbimislaene.
 • Kui olete valinud tarbija huvi klõpsates paremal kirjas: “Loe rohkem”. Teid suunatakse lehele, kus on rohkem informatsiooni laenu tingimuste saate lugeda ka laenufirma ülevaateid.
 • Kui laenu andja meeldib, sa näed suur roheline nupp, mis viib teid otse laenu firma kodulehel, kus saab täita laenutaotlus. Kui laenu taotlus vaadatakse läbi, saate küsida ka täiendavat teavet, kuid kui te vastate tingimustele laenuandja, saad laenu taotluse positiivse vastuse.
 • PS: Kui vajutad laenupakkumise tabelis “Loe edasi” nuppu ülaosas nuppu “Taotleja”, Nüüd suunatakse teid otse laenu firma kodulehel.

In the end, tarbija võib võtta (ja kui see on mõistlik)?

Tarbijakrediidi on tavaliselt ootamatu suuri kulutusi, laenu abil.

Kas nõustuda sellise tarbija osta auto, kodusisustus, kodus remonti, reisimine, kodumasinate või ostmiseks seadmed, ja hambaraviks, haridus rahastamise või äri.

Põhimõtteliselt saab kasutada tarbija mida tavaliselt ei piirdu laenuandja, et laenu eesmärk.

Kui te laenu tagasi maksta kokkulepitud, siis Pole tähtis, mida sa kasutad raha.

Kui palju saab tarbija?

Enamik pangad pakuvad tarbimislaene (väikelaenud) kuni 20000 eurot.

On ka laenuandjad, kelle laenud on oluliselt madalam lagi, vaid nad pakuvad laene vähem kui 500 eurot, mis on madalaim summa laenu, pankade poolt väljastatud.

Kui palju täpselt tarbija saab, sõltub kliendi maksevõimekusest, mis sõltub kliendi tulusid ja kulusid, võlad, eelmise maksekäitumist ja kui palju inimesi elab samas leibkonnas kliendiga.

Näiteks, kui teil on partner, kes on ka tulusid, tõstab see maksevõimest. Kui teil on lapsed või teie partner mingit tulu, vähendada maksevõime.

Laenu pakkuja kontrollida kliendi krediidi registris makse ja tahavad näha kliendi pangakonto väljavõtet (tavaliselt väljavõte viimase 6 kuu).

Kui kaua võib tarbija?

Üldjuhul väike tagasimaksmise laenu periood 6 kuud kuni 5 aastat, Muidugi on ka erandeid.

Kui klient saab krediiti kaua, peamiselt tänu oma maksevõimekusest ja eelmise maksekäitumine, vaid ka suuruse laenusumma taotletud. Seetõttu laenu periood on mitmekesine.

Mõned laenu firmad on paindlikumad kui teised, seega soovitame teil uurida oma laenu võimalusi erinevate laenupakkujatelt.

Kas tarbimislaene on kallis?

Parimal saad tarbija aastane intressimäär (APR) on ainult 6-8% ja see on tõesti madal. Laenutaotleja peab määrata, kui palju laenu tuleb maksta kogu huvi, et lisaks intressile kuumaksed, lepingu ja muud tasud.

Paljud laenuandjad reklaamida, et nende laenud on madalad intressimäärad, kuid ilmselt odav laenulepingu on sageli liiga kallis ja see muudab madala intressiga laenu kohest ones.

Tarbija laenu määr on kiiresti võrreldes madalam tellimusi, kuid suurem tagatud laenud, auto laenud, nagu näiteks või kinnisvara laenu.

Tarbijakrediidi on nn kuldne kesktee, Kombineerides soodsuse suuremate laenude ja vahetu laenud paindlikkust.