Laenu tühistati laen ilma palgatõendita

Laenu tühistati laen ilma palgatõendita laenu

laenude tühistamine

Kas on võimalik tühistada laenu saanud?

See oli olukord, kus teie laenutaotlus sai positiivse vastuse, laenu antakse üle oma pangakonto, kuid sa ei tule seda veel kasutadagi, sest olukord oli juba lahendatud.

Mida teha sellises olukorras?

See probleem on lahendus, sest vastavalt võlaõigusseaduse seaduse ja Tarbijakaitseameti Eesti tarbija on õigus taganeda krediidilepingust 14 päeva.

See tähendab, et 14 päeva jooksul pärast laenulepingu Laen kuni 10000 euroni allkirjastamist ja laenu summa, mida saab, ilma ühegi selgituseta, et lepingust taganeda – see kehtib väikelaenude nii kiiresti laenud, nii et kui laenatud € 50 või € 2000 on tingimused on samad ja kõik laenuandjad on see seadus kinni.

laenud tagasiastumine

Laenuleping taganeda töö järgmiselt:

  • Kirjutage kirjaliku taotluse kas paberil või elektrooniliselt. Prindi tootmise teie isikuandmeid arv krediidilepingu avalduse eesmärk (näiteks: “Ma tahan taganeda allkirjastatud laenulepingu ja pantida laenu tagasi maksma ….”) ja kui laen tagasi.
  • alates valmis taotluse laenuandja kas e-posti teel või tuua see laenuandja büroo avalduses. Veenduge, et avaldused kõik andmed korrektselt, ning see on allkirjastatud.
  • Laenuandja annab teile teavet teada, kui palju lisatasu. Määratud summa pead eco-t.ee maksma laenuandjale pangakontole 30 päeva jooksul pärast taotluse esitamist.

Palju krediidi läheb maksma tühistamise?

Tagasivõtmise korral tuleb laenu käsitleda täiesti tasuta, reeglina.

Laenuandjad makstakse lisaks laenatud summa koos intressidega vastavalt perioodile kui laenu kasutati (näiteks kui laenu oli teie valduses 10 päeva, sa pead maksma intressi periood).

Lisaks intressimakse laenuvõtja on kohustatud hüvitama laenuandjale tegemise avaliku sektori – näiteks väljavõte vastavast registrist tasu tellimist, mida oli vaja, et lõpetada oma laenulepingule.

See tähendab, laenuandjad ütleb teile, kui olete teinud taotluse tagasi.

Kui te ei maksa märgitud summa 30 päeva jooksul, siis loetakse, kui lepingust taganemise ja tühistada oma laenu jätkub.

Varajane laenu

Varajane laenu ei ole üldse soodsad kui lihtsalt uuesti lepingu.

Aga kui sa leiad soovite summa tagastama varem, siis saate seda teha. Sarnaselt lepingust taganeda, siis tuleb esitada taotlus laenuandjale. Siis saadetakse hinnanguline summa, mida peavad maksma.

Aga kahjuks ei saa huvi ja ka laenuandjad nõuavad ka väljavahetamist. Ole kindlasti vaadata läbi laenuandja tingimused vastavad väga erinevad.

Mis siis, kui võtsin laenu, kuid ei ole vahendeid, et maksta tagasi?

Võib juhtuda, et sa ei tule õigel ajal laenu tühistati ja mõtlesin, mida kuradit – see võtab ära kasulik vahend, ja raha kulutatakse see.

Aga siis sain teada, et ta ei suuda laenu tagasi maksma õigeaegselt. Mis juhtub?

Sellised probleemid ei ole veel põhjust, sest saate alati refinantseerida laenu. Refinantseerimine võimaldab teil laiendada laenusumma ja saad laen ilma palgatõendita ise paremini tingimused laenu. Samamoodi laenu tuleb tühistada seekord maksma lisatasu refinantseerimiseks, kuid kui te olete hädaolukorras, võib see olla lahendus.