Kuus nõuanded edukaks elu- turbulentsi Warren krediidi kulukuse määr

Kuus nõuanded edukaks elu- turbulentsi Warren krediidi kulukuse määr raha

Kuus nõuanded edukaks elu- turbulentsi Warren

 1. Elavad oma rikkuse laen maksehäiretega inimesele

  Warren Buffetti $ 77000000000 varade, kuid ta elab samas majas, kus ta ostis 1958 Laen kuni 1400 euroni. aastal ainult 31 500 dollarit. Võrreldes nende sissetulekuid ja varasid, elada Uorren BAFFETTI majanduslikult. Ülejäänud raha hädaolukordadeks. Kuna ta elab krediidi kulukuse määr stabiilne, ta on rohkem raha investeerida, mis omakorda annab rohkem raha. Selle tulemusena mitte ainult suurendab oma rikkuse kiiremini, kuid see on ka tõenäoline, et ta oleks kunagi minna pankrotti.

 2. Miss koosolekute ja muude tarbetute ajaraiskamine

  Selle asemel, et minna pikk ja tarbetu koosolekute Buffet saadab kirja kõik oma tegevused. Kirjas kinnitab tema eelmisel aastal, ja saate sõnastada eesmärgid sel aastal. http://uplg.blogspot.com/2008/05/ Selle tulemusena on tal rohkem aega teha rohkem produktiivne töö projekte ja selle personal on rohkem aega töötada, et saavutada oma eesmärke.

 3. Practice oma suhtlemisoskust

  Buffet vihkasid avaliku esinemise, kui ta oli noorem, kuid ta teadis, et see oli vajalik, kui ta tahab olla edukas. Ta käis muidugi avalike suhete ja lõpuks murdis hirmu, ta sai väga edukas avaliku teller. Nüüd ta räägib noortele, mis on edu võti suur võime suhelda.

 4. Uuri enne kui investeerida

  Alati uurida enne investeerida! Buffet kontroll kõigi oma äri ja tagada, et saate aru nende ärimudel enne investeerida. Kui selgub, et aktsia on tugev, mistõttu on väga heldelt. Ta armastab firma, mis on lihtne käsitseda. Ettevõtted, mis on nii lihtne käsitseda, et “isegi loll saab seda teha” on suhteliselt turvaline investeering.

 5. Ärge minge koos trend

  Alati on trendikas varud, et te ostate, nagu Facebook, Apple, Snapchat või Twitter. Uorren BAFFETTI hoida neid ikka ja investeerida varud, nagu näidatud. Lõpuks ei ole teada, kas uusi suundumusi ja üleminek trendikas investeeringud on kasumlik.

 6. edu

  Uorren BAFFETTI ei saa aru, miks inimesed ei tööta, nad ei meeldi, et saavutada edu kiiresti. Ta usub, et igaüks peaks tegema seda, mida nad tahavad, sest elu on liiga lühike. Buffet armastab oma tööd ja investeerida, miks ta näeb palju vaeva ja teinud palju tööd.