Ettevtjad jrjest otsib rohkem abi ripartnerite laenud tahes raskusi maksete

Ettevtjad jrjest otsib rohkem abi ripartnerite laenud tahes raskusi maksete krediidi

Ettevõtjad otsivad üha äripartnerite toetada võimalikke probleeme pöörates

KredEx Krediidikindlustus hiljuti heaks kiitnud majandusaasta aruande kasv 2016. aastal, makseraskustes, kuidas sõlmida kindlustusseltsidega summas neli protsenti ja kaheksa protsenti käibest kindlustatud kindlustuslepingus, ütles firma. Makseprobleemid kindlustatud äripartnerite, nende arv on kasvanud 23 protsenti, samas kui müük tõusis 40 protsenti, isegi siseturul.

“Varasematel aastatel, saame öelda, et meie laenud eraisikule firma on väga ettevaatlik sisenedes uutele turgudele ja kohalikele ettevõtetele tööd. Aga ettevaatust katkestati pikaajalise stabiilse partner kannatusi makseraskuste seotud ootamatu,” ütles Tambla KredEx fututuba.ee Krediidikindlustus .

Viimase aasta jooksul on KredEx Credit Insurance Company kompenseeritud 1,1 miljonit kahju – kokku 23 korda, et kompenseerida kaotust olid seotud kõrgeima osa eesti ja vene ettevõtted rahalistes raskustes. Paide kaotust müük Eesti ettevõte üheksa muudel juhtudel, kolleeg äri välismaal paiknevate ettevõtetega.

Vastavalt Tambla protsessi käigus tekitatud kahju hüvitamist, mida KredEx Krediidikindlustus omandab oma vajadusi ja tegeleda võlgnikega ise kahjuks, isegi kui see mõnikord kulub mitu aastat.

“Meie suurim kate kindlustusjuhtum oli 522000 eurot, mille tulemuseks on ümberkorraldamise maksejõuetute ettevõtete Eestis. Suuruselt teine ​​kahjujuhtumit summas 123 099 euro olid Eesti eksportijate äripartner Prantsusmaal, kus organisatsioonilisi ümberkorraldusi makseraskustes,” ja kirjeldatud Tambla lisas, et selline kaotus konkurentsivõimelisi ettevõtteid saab vältida varem sõlmitud kindlustusleping.

Vastavalt Tambla hea meel näha, et eksperdid põhimõttel riskianalüüsi eesmärgid makse otsivad uusi eksporditurge juurduma rohkem Eesti ettevõtete hulgas. Seda kinnitab asjaolu, et üha rohkem ettevõtteid tunneb huvi riskikindlustust maksevõimalused. http://kanuu.ee/stats/usage_200808.html Mõlemad rongid KredEx Krediidikindlustus ettevõtted on huvitatud koostöö ja kogemuste vahetamine kindlustusseltsides, kellel on kogemusi kaasaegse juhtudel kahju eksportijad.

KredEx Krediidikindlustus on ainus kindlustusfirma kohaliku krediidiriske, võimaldada eksportijatel maandada tingitud kahju tasumata arveid. Oma tegevuse käigus, tingimusel, et nende müük Eestis KredEx Krediidikindlustus 81 riigis rohkem kui kaks miljardit eurot.